Mezoterapia mikroigłowa

doskonała metoda to wytworzenia kolagenu we właściwej warstwie skóry. Zabieg przy użyciu mechanicznej stymulacji pobudza i regeneruje włókna kolagenu i elastyny. Efekty, jakie można uzyskać urządzeniami Dermapen czy MyM są natychmiastowe, wszystko dzięki terapii mikroigłowej. Zauważalna poprawa wyglądu skóry, pobycie się zmarszczek, celulitu. Kondycja skóry jest zrównoważona i odmłodzona poprzez dostarczenie do wnętrza składników komórkowych np: kwasu hialuronowego.

Na czym polega zabieg?

Jest niczym innym jak serią nakłuć mikroigłami naskórka skóry twarzy. Urządzenia z tej serii posiadają głowicę (kartridż z mikroigłami), która w połączeniu z wydajnym silnikiem, osiąga kilkanaście tysięcy nakłuć na minutę. Delikatne nakłucia skóry twarzy zwiększają przepuszczanie wartości odżywczych dla skóry, dzięki czemu Twoja skóra jest jak gąbka, która wchłania podawane substancje.

Efekt po zabiegu?

Skóra ulega znacznej poprawie, jej ujędrnienie osiąga znakomitą przyswajalność przez co zmarszczki mogą się redukować. Osoby posiadające trądzik zyskują na pozbyciu się łojotoku. Cała twarz wygląda ładniej, młodziej i poprawia się ogólny wygląd i kształt twarzy. Dzisiaj mezoterapia mikroigłowa to idealne połączenie prostota użycia i prosty wygląd.

Filtrowanie
Szybka nawigacja
×
×

Cart

14 queries in 1,815 seconds.